Солярій: користь і шкода
Вчора мою увагу привернула табличка на дверях салону краси, повз якого я проходила. Солярій - безкоштовно!!!», було надруковано на ній. Ну яка ж справжня жінка встоїть перед такою спокусою, в розпал зими стати володаркою шоколадної засмаги. Не приховую, мені тут же захотілося скористатися цією пропозицією, якщо б не одне але. Шкіра моя дуже агресивно реагує на ультрафіолет, обгораю я моментально, а потім дуже довго мажусь різними засобами, що б полегшити свої страждання.
Зітхнувши, я пройшла повз, але все ж вирішила з'ясувати для себе плюси і мінуси солярію. Може, все таки можна себе побалувати, поки є така можливість? І ось що я з'ясувала.
До безперечних достоїнств можна віднести наступне:
+ Ультрафіолет в солярії більш дбайливий, ніж сонячний. Завдяки йому, шкірою виробляється вітамін D. Стан суглобів і кісткової тканини поліпшується, так само відзначаються позитивні зміни стану зубів, волосся і нігтів. Це і не дивно, адже завдяки цьому вітаміну посилюється обмін кальцію, причому на 70% ефективніше, ніж приймати його в капсулах.
+ Після відвідування солярію виробляється гормон задоволення - серотонін. Як результат, настрій, підвищена стійкість до стресів, і що немало важливо для жінок, ніякого ПМС. (Чоловіки, терміново відправляйте своїх дам в солярій!)
+ Ультрафіолет підвищує імунітет (прям римами заговорила). У період, коли епідемія грипу ось-ось нагряне, саме час влягтися під штучне сонечко.
+ Сонячне світло, навіть штучне, є відмінним релаксуючим чинником, завдяки якому рівень цукру і холестерину в крові знижується в півтора рази.
+ Ну і, звичайно ж, засмага. Як без неї. Ваша шкіра набуває приємний шоколадний відтінок, на тлі білих снігів ви виглядаєте контрастно і карколомно.
Ні, все ж даремно я не пішла в солярій. Хоч зараз все кидай і біжи, поки там акція не закінчилася. Скільки плюсів у нього, виявляється. Але, на жаль, є й мінуси. А саме:
- Для тих, хто приймає гормональні препарати, бісептол, тетрациклін, сульфадиметоксин та доксициклін від відвідування солярію варто відмовитися, так як ці препарати мають властивість знижувати чутливість до ультрафіолету. І навпаки, підвищують її такі препарати як аммифурин, бероксан, пувален.
- Людям, що страждають підвищеною чутливістю до ультрафіолету ( я з їх числа), так само солярій протипоказаний. Можливо прояв серйозних алергічних реакцій та різке погіршення самопочуття.
- Тим, у кого проблеми зі щитовидною залозою, ультрафіолет строго настрого заборонено.
- Таке ж протипоказання і для жінок, які страждають мастопатією та іншими захворюваннями грудей.
Виявляється, добре, що я не кинулася на рекламний заклик, а вирішила вивчити всі плюси і мінуси солярію. Таким чином я уникла серйозних неприємностей зі здоров'ям. Що ж, буду ходити без засмаги, отакою білосніжкою, зате здоровою і з чистою шкірою. Буду приймати вітаміни і симоронити.
- Домашні маски для шкіри навколо очей
- Маска для обличчя з алое. Краса на підвіконні
- Секрет струнких локонів
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам Зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Мы рекомендуем Вам Зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.