Як підібрати хорошу парасольку

Як підібрати хорошу парасольку


Як добре гуляти по місту, насолоджуючись теплими сонячними днями. Але як тільки над головою хмари набувають зловісний сірий відтінок і далеко чути гуркіт грому, починаєш судорожно ритися в своїй сумці, сподіваючись відшукати там саму потрібну річ для даного випадку - парасольку. В даний час існує безліч типів і кольорів парасольок. Часто ми купуємо цей аксесуар, навіть не замислюючись над його формою і кольором. А між тим парасолька також є частиною Вашого особистого іміджу. Форма парасольки повинна відповідати Вашому стилю одягу, а колір необхідно підбирати під шкіру Вашого обличчя. Справа в тому, що парасолька відкидає тінь на обличчя і тому колір парасольки потрібно вибирати, орієнтуючись на колір своєї шкіри.

Якщо у Вас бліда шкіра, Вам підійде сонця теплого, соковитого кольори: помаранчевий, червоний, рожевий. Якщо у Вас червонуватий відтінок шкіри, Вам рекомендується вибирати парасольку холодних відтінків: зелений, синій, блакитний. При цьому слід уникати парасольок сірих відтінків. Сірий колір старить шкіру і підкреслює зморшки на обличчі, надаючи хворобливий вигляд.

При купівлі парасольки обов'язково звертайте увагу на матеріал, з якого він виготовлений. Найміцніші парасольки робляться з нейлонової тканини, вона невибаглива в експлуатації, така парасолька прослужить Вам довгі роки.

Ще один варіант міцної парасольки - парасолька з поліестеру з невеликим відсотком бавовни. Цей матеріал м'якше нейлону, на дотик нагадує плащовку. Вода такої матерії не затримується, а скочується крапельками.

Якщо Ви купуєте парасолю з стовідсоткового поліестеру, то повинні знати, що така парасолька прослужить недовго, поліестер швидко зношується, фарби вигорають на ньому практично за один сезон. Крім того, спиці в такій парасольці ламаються при першому пориві сильного вітру. Такі парасольки в два-три рази дешевше парасольок з інших матеріалів, але купивши її, Ви перевірите особисто на собі прислів'я «скупий платить двічі». На кожній якісній парасолі повинна бути матерчате ушиття, на якій зазначено, з якого матеріалу, в якому процентному співвідношенні зроблена парасолька.

Ще один момент, на який варто звернути увагу - як потрібно сушити парасольки. Перша помилка - сушити парасольку повністю розкритою. Волога тканина швидко розтягується і починає провисати. Друга помилка - сушити парасольку біля батареї, опалювального радіатора. Різкий перепад температури призводить до стиснення ниток тканини, і при повторному розкриття зонта в дощову погоду, тканина може просто луснути або через неї почне просочуватися дощ.

Брудні, забруднені парасольки необхідно замочити в теплій мильній воді і через деякий час, розкривши, сполоснути під душем. Якщо на парасолі є жирна пляма, її можна видалити, завдавши щіпку прального порошку і потерши це місце губкою. Якщо це не допомагає, можна зробити розчин оцту і води у співвідношенні 1:1 і протерти брудне місце. Ні в якому разі не використовуйте розчинник або ацетон - тканина в цьому місці може стиснутися або пляма стане білого кольору.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам Зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Добавить
Copyright © 2012-2017 при копіюванні матеріалів посилання на джерело обов'язкове