Як ми називаємо коханих

Як ми називаємо коханих


На думку психологів, причиною того, що більшість з нас наділяє своїх обранців різними прізвиськами, є прагнення виділити його серед натовпу. За допомогою ласкавих домашніх прізвиськ ми зізнаємося своїй другій половинці в своїх почуттях, підкреслюємо його (її) неповторність і значущість, і в результаті в сім'ї створюється інтимна тепла атмосфера.

Чоловіки своїх обраниць часто називають котиками, зайчиками, малятами і сонечками. Пов'язано це з тим, що у сильної статі виникає величезне бажання захищати своїх супутниць, і вони порівнюють їх з чимось маленьким і беззахисним, наприклад, з кошеням або дитиною. Більшість жінок із задоволенням беруть на себе роль такої собі маленької істоти і дуже задоволені таким зверненням. А ось деяким такі прізвиська здаються вульгарними. Не варто вживати ласкаве поводження з самого першого побачення і при сторонніх людях, адже воно дуже інтимне і стосується тільки вас двох.

Якщо подружжя дозволяють собі «сюсюкати» один з одним, отже, в родині складаються довірені відносини. Але далеко не всі чоловіки люблять, коли з ними поводяться як з маленькою дитиною. Якщо ваш обранець один з таких, то не варто з ним спілкуватися. Як правило, під час сварки ласкаві прізвиська не вимовляються, так як потім вони будуть викликати тільки роздратування і асоціюватися зі скандалом.

Даючи людині прізвисько, варто враховувати, що з його допомогою можна виправити недоліки, або ще більше посилити їх. Наприклад, чоловіка, що володіє запальним характером, що б зробити менш різким варто називати зменшувально-пестливими іменами (Михайлику, Сашенька, Єгорушка тощо), або такими прізвиськами, як «милий», «рідненький» і «котик». А ось до сором'язливого і м'якого чоловіка краще всього звертатися серйозно (Нікіта, Сергій, Валентин тощо) і без «сюсюкань». Психологи називають це імідж-терапією.

Якщо вам дуже хочеться, що б ваш чоловік називав вас яким-небудь ласкавим прізвиськом, а він цього не робить, то придумайте його собі самі і почніть використовувати при спілкуванні з чоловіком. Наприклад: «Це твоя дівчинка прийшла» або «Це твоє кошеня дзвонить». З часом ваш обранець теж так вас називатиме.

Нерідко подружжя називають один одного «мамусею» і «татусем», проте використовувати ці прізвиська варто тільки при дітях і не переносити їх зміст на інтимні стосунки. Якщо у подружжя загальне шкільне або студентське минуле, то можливо, що в родині присутня звичка називати один одного на прізвище. Як правило, в кожній парі існують свої ласкаві прізвиська, з допомогою яких подружжя виявляють ніжність і любов один до одного.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам Зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Добавить
Copyright © 2012-2017 при копіюванні матеріалів посилання на джерело обов'язкове