Відбілювання зубів. Міфи і реальність

Відбілювання зубів. Міфи і реальність


Всі ми віримо в якiсь міфи. В нашому житті не мине й дня без міфів щодо чого-небудь. І, звичайно ж, міфи не могли не торкнутися такої важливої теми, як відбілювання зубів. Адже на даний момент ця процедура вважається дуже важливою і цікавить кожну другу людину. Причому не тільки жінок, але й чоловіків теж.

Перший і найпоширеніший міф: якщо ви будете систематично проводити процедуру відбілювання зубів, вони в кінцевому підсумку стануть білими.

Не варто вірити подібним твердженням, тому що результат може бути не таким, якого ви очікуєте. Багато клінік проводять відбілювання зубів за допомогою струменя повітря, а також суміші з води і спеціального відбілюючого порошку. Таку чистку зубів дійсно можна назвати ефективною для тих, хто хоче прибрати наліт курця. Інші можуть не сподіватися на те, що їхні зуби стануть білішими. Чистка просто поверне їм природний колір, але ніяк не зробить сліпучо-білими.

Наступний міф стосується зубних паст. Деякі люди свято вірять у те, що деякі зубні пасти приносять шкоду їхнім зубам. Проте в дійсності таких паст немає - всі вони однаково корисно впливають на зуби. При всьому цьому ви повинні розуміти, що в стоматології існує таке поняття, як індивідуальна чутливість емалі. Якщо ви страждаєте підвищеною чутливістю, не купуйте пасту з високим вмістом абразивних речовин.

Чимало людей хочуть навчитися самостійно вибілювати зуби в домашніх умовах. Хтось намагається їх відрадити, пояснюючи, що цю процедуру треба проводити виключно в умовах стоматологічного кабінету. Насправді вдома теж можна цілком якісно відбілити зуби. Тут потрібно розуміти, що відбілювання займе чимало часу.

Чи шкідливо відбілювання для емалі? Звичайно, лікарі говорять про те, що відбілювання не можна проводити надто часто, тому що воно негативно впливає на стан зубної емалі. В той же час є спеціальні препарати, що дозволяють цілком безболісно проводити відбілювання.

Зубні пасти, призначені для відбілювання зубів, м'яко очищають емаль, не роблячи її при цьому чутливою. Як ви розумієте, перед тим, як почати користуватися такою пастою, вам потрібно уточнити деталі лікування зі своїм стоматологом.

Наприкінці треба сказати, що навіть якщо ви і почали відбілювати зуби, це не означає, що про них можна не дбати. Якщо ви і далі маєте намір пити міцну чай або каву, курити, погано стежити за зубами, то не думайте, що зможете врятувати ситуацію частим відбілюванням. Адже всі знають про те, що легше дотримуватися простих правил, ніж потім вдаватися до лікування.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам Зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Добавить
Copyright © 2012-2017 при копіюванні матеріалів посилання на джерело обов'язкове