"Не ім'я красить людину..." Впевнені?

"Не ім'я красить людину..." Впевнені?


Те, що «не ім'я красить людину, а людина - ім'я», безумовно, істина. Однак, є нюанси. Якщо скористатися комп'ютерною лексикою, знайомлячись з людиною, ми скануємо, зчитуємо образ - дивимося, яка у нового знайомого зовнішність, у що він одягнений, яка у нього міміка і жестикуляція, відчуваємо його запах, чуємо його ім'я. Обробка цієї інформації відбувається поволі і миттєво. І ми робимо початковий висновок - симпатична нам ця людина, чи ні.

Що ж стосується імені, давайте проведемо елементарний тест. Згадайте момент знайомства зі своїми друзями та знайомими. Ви не ловили себе на думці, що представлена вам людина асоціюється у вашій свідомості з певним ім'ям? Припустимо, вам кажуть: «Це - Віолетта». Ви бачите і чуєте, а нутро підказує: «Да Клава вона!».

Щось підказує, що існує певна невідповідність між запропонованим ім'ям і його власником. Про що це свідчить? Найімовірніше про те, що батьки цієї людини при виборі імені «погарячкували». Так вже сталося, що при народженні ми не можемо говорити, і відповідно, висловити свою думку - ми усвідомлюємо себе як індивідууми трохи пізніше, і дане нам ім'я приймаємо як факт. Залишається питання: чим керуються мами і татусі, нарікаючи на своє дитя?

Ганна, Наталя, Любов, Олена, Анастасія, Юлія, Іван, Григорій, Сергій, Олексій, Петро, Михайло... У країнах, де ці імена звучать звично милозвучно, незважаючи на походження - грецьке, слов'янське, давньоєврейське - навряд чи батьки виберуть імена Джон, Авраам або Люсінда. Такі традиції мовного та культурного середовища. Що є певною гарантією, що ваша дитина не буде «білою вороною», а його ім'я - приводом для глузувань. Хоча не факт. Наприклад, прекрасне ім'я Василь. «Ну ти і Вася...» - часто вживається вираз, говорить, що ти не дуже розумний і спритний. (Дуже прошу всіх Василів не ображатися! Це не більш ніж приклад прозивного!).

Слідування моді і данина кумирам. Відомий факт, що хлопчиків, народжених в 1961 році, повсюдно називали Юріями - на честь першого космонавта Юрія Гагаріна. В радянське минуле новоспечені батьки справляли на світло Октябрину, Правду, Сталіну. Герої фільмів, серіалів, світської хроніки - Скарлетт, Поттер, Ізаура, Перріс - також живуть серед нас. В цьому немає нічого страшного, якщо не завдає неприємностей власнику імені.

Православні традиції - всім відомі Святці. Це список імен святих, записаний в календарі, де у відповідності з релігією дата кончини Святого одночасно є і датою його народження для нового вічного життя. Вважається, що вибір імені певного Святого допомагає, оберігає і формує подальший шлях життя людини. Правда, багато імен у Святцях - «несучасні», тому батьки найчастіше вибирають із Святців друге ім'я дитини - для хрещення, а не для повсякденного життя. У будь-якому випадку, консультація з духовним обличчям вам не зашкодить.

Вплив зірок, нумерологія і інша езотерика. Не буду відмовляти тих, хто вірить у вплив імені на долю людини. Кожен має право вірити в те, що йому по душі. Тлумачення імен, їх вплив на характер і вчинки, колір імені та інші умовності... не знаю, як відреагують однокласники вашої дитини, якщо ви назвете його Модрой або Таруханом. Будьте розсудливі і думайте про майбутнє вашої дитини. Адже вибір імені дитини - серйозний вибір. І якщо він і визначає долю людини, то виключно в тих межах, які спочатку закладаєте саме Ви.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам Зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Добавить
Copyright © 2012-2017 при копіюванні матеріалів посилання на джерело обов'язкове