Алергія родом з дитинства

Алергія родом з дитинства


Схильність до алергії дістається у спадок. Для того, щоб перевірити, передалася вона малюкові чи ні, є декілька вірних способів

Домашній аналіз на харчовий алерген


Запідозривши у малюка харчову алергію, на час вилучіть з його раціону один з алергенних продуктів. Наприклад, молоко. Тиждень не давайте йому нічого молочного, а потім, коли прояви алергії зникнуть, проведіть провокацію - напоїть його молоком. Воно? Якщо висип або почервоніння після вилучення залишилися на місці - не воно. Вилучати наступного підозрюваного.

Лабораторні аналізи


Аналіз крові на алерген

Для цього аналізу у пацієнта береться кров, після чого з'ясовується, чи міститься в ній антитіла до можливого провокатора алергічної реакції.

На відміну від шкірних проб, це не викликає алергічної реакції. Крім того, стан і вік пацієнта не можуть вплинути на результат. Тому аналіз крові на алерген робиться навіть немовлятам.

Шкірні проби на алерген

На злегка пошкоджену шкіру в області передпліччя наноситься незначні дози алергенів, тут же ( на місці ) протягом півгодини перевіряється реакція на них. Це дуже наочний тест, що дає цілком вичерпні результати. Але він не рекомендується непосидючим громадянам і дітям до 3 років. Крім того, шкірні проби неможливо ставити при наявності запальних процесів в організмі.

Факт. Наші бабусі називають діатезом алергічну висип, яка виникає на щоках дітей першого року життя. Але це не так. Діатез - це схильність до алергії, а висип - безпосередній прояв алергічної реакції.

Рейтинг алергенів


Виникнення алергічної реакції на що-небудь залежить від багатьох чинників, не всі з яких досі відомі науки. З відомих - генетична схильність, спосіб життя людини і регіон проживання. Так як в різних регіонах алергени нерідко відрізняються.

Наприклад, ще недавно у нас, на відміну від США, кукурудза і соя не вважалися алергенними і нерідко призначалися лікарями в якості дієтичного харчування. Однак за останній час алергенність сої зросла з 1% до 22%
А адже соя є компонентом більшості продуктів, майже або повністю готових до вживання. Не дуже зрозуміла ситуація і з генномодифікованої їжею. Але при цьому є абсолютно чіткий список провокаторів алергії, характерних для України.

Харчові алергени:
- Мед
- Горіхи
- Риба і морепродукти
- Коров'яче молоко
- Соя

Побутові алергени:
- Пилковий кліщ
- Таргани

Пилкові алергени:
- Береза
- Вільха

«Кусючі» алергени:
- Бджоли
- Оси

Епідермальні алергени:
- Кішка
- Собака
- Домашні гризуни
- Корм для рибок і рептилій

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам Зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Добавить
Copyright © 2012-2017 при копіюванні матеріалів посилання на джерело обов'язкове