Як визначити стать майбутньої дитини?

Як визначити стать майбутньої дитини?


Бажання молодих батьків визначити стать майбутньої дитини цілком природнє. Треба знати, до чого готуватися. Щоб з'ясувати, який же сюрприз приготувала доля в цьому плані, можна скористатися «скарбничкою» народної мудрості або провести ряд медичних досліджень.

У народі вважається, що конусоподібна, трохи загострена форма живота вагітної жінки - це явне свідчення того, що народиться хлопчик. А ось кругленький живіт майбутньої мами, навпаки, натякає на дівчинку «під серцем». Іншим орієнтиром у визначенні статі плоду служить зовнішність вагітної жінки. При виразних ознаках «подурнення» її гарненького личка варто задуматися - ймовірно, народиться донька, яка «забрала» красу мами. Якщо ж зовнішність майбутньої мами практично не змінилася, то слід очікувати хлопчика. А ось швидке збільшення ваги вже з перших днів вагітності, посилена нудота і блювота, сильне ворушіння плода, постійне відчуття голоду і надмірна втома - все це ознаки багатоплідної вагітності.

Втім, все це «гадання на кавовій гущі». Саме раціональне рішення в такій ситуації - пройти обстеження в медичному закладі. Зокрема, ультразвукове дослідження плода вже на п'ятнадцятому тижні вагітності дає практично в сто відсотків випадків вірний результат. Не менш точний, але складний спосіб розпізнавання статевої приналежності майбутнього новонародженого малюка - гормональне дослідження крові. Він показовий вже з третього тижня вагітності. За кількістю конкретних гормонів в крові майбутньої матері можна з'ясувати, кого ж, дійсно, вона носить під серцем. А ось методика амніоцентезу заснована на вивченні навколоплідних вод в плані генетичних відхилень малюка. Паралельно вона дозволяє дізнатися і стать дитини з високим ступенем точності.

Можна вказати ще кілька способів розпізнавання того, хто ж з'явиться незабаром на світ у молодій сім'ї. Так, наприклад, непогано допомагає в цьому підрахунок, у кого з батьків на момент зачаття малюка була більш «молода кров». У такому разі вік майбутньої мами ділиться на 3, а вік тата - на 4. Подібні цифри вибираються, виходячи з того, що кров у жінки оновлюється приблизно раз у три роки, а кров чоловіка - дещо рідше, раз на чотири роки. Далі порівнюються залишки ділення. Якщо кров «більш юна» у тата, то в родині з'явиться хлопчик, якщо «молодість» крові домінує у жінки, то слід готувати рожеве ковдрочку. Звичайно, гарантій ніхто не дає, але і має таке ж значення стать майбутньої дитини, як його здоров'я?

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам Зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Добавить
Copyright © 2012-2017 при копіюванні матеріалів посилання на джерело обов'язкове