Випадковості не випадкові
Що ж таке випадковість? Чи існує закономірності у випадковостей?
Якось читаав одну статтю і зіткнувся з висловлюванням, що, мовляв:
«Один раз це - випадковість, два - збіг, три - закономірність»
Якби я не знав Східну філософію і, тим більше, мудрість древніх Вед, то, швидше за все, дане висловлювання так і залишилося б без особливої моєї уваги. А так я вирішив розібратися з цим висловлюванням, що і призвело до написання даної статті «випадковості не випадкові».
Отже, що ж говорить східна філософія про різноманітні випадковості?
Дуже показова нарізка відео з м / ф «Кунгфу Панда»
Не звертайте увагу на те, що це мультфільм, це відео «Випадковості не випадкові» точно і повністю передає фундаментальний закон дій і наслідків цих дій.
Також не варто вважати, що цей закон має лише локальну дію, наприклад тільки в Східних країнах. Цей закон - глобальний. Так, слов'янська народна мудрість говорить те ж саме, тільки іншими словами: «Що посієш, те й пожнеш». Явний причинно-наслідковий зв'язок.
Інша справа, що людина за своєю природою не може багато бачити з різних причин. А тому просто не здатна пояснити причинно-наслідкову природу деяких, а часто навіть багатьох, явищ і подій у своєму житті, оскільки не володіє баченням всієї картини в цілому.
Випадковість - це вчасно не виявлена закономірність.
Михайло Мамчич
Михайло Мамчич
Таким чином, випадковість - це не що інше як - непізнана закономірність.
Напевно, саме тому один мудрий вчений говорив:
Випадкові відкриття роблять тільки підготовлені розуми.
Паскаль Блез
Паскаль Блез
Тобто ті уми, які готові зробити ці відкриття або прийняти ту чи іншу подію.
Ще більш точніше про це сказала одна жінка на одному з форумів інтернету:
Випадковість - це міра власної готовності до досягнення поставленої мети.
Простіше кажучи, якщо людина прагне до чогось і раптом «випадково» щось відбувається непередбачене таке, що стає перешкодою на її шляху, то це підказка про те, що це:
- ще рано для нього;
- або він ще не готовий;
- або він щось робить не так.
Саме з цих причин йому:
- не дають бажане;
- або просто виділили час на те, щоб він подумав і спробував зробити все правильно. Причина - те, до чого він зараз прагне, на даному етапі його життя, не принесе радості і щастя, а тільки одні страждання і печалі.
А, якщо відбувається щось несподіване радісне і хороше, то це говорить про те, що він на правильному шляху і для нього відкриті всі дороги, тому він може сміливо продовжувати свій шлях, оскільки він на правильному шляху!
Випадковості - підказки долі
І тут головне правильно зрозуміти підказки долі, оскільки людина, якщо буде стукати, то двері йому відкриються, навіть якщо він не готовий. Ну просто тому, що він стукає, а тим більше якщо ще, і наполегливо, і старанно. Але, в цьому випадку заварену кашу такому хто стукає доведеться розсьорбувати самому, без чиєїсь допомоги. Йому ж підказували, що не потрібно цього робити поки що. Але ні, він захотів. А раз захотів, то отримуй будь-ласка ...
Такий безвідповідальний підхід добре показаний в м \ ф «Вовочка в тридев'ятому царстві». Ось невеликий цікавий фрагмент з цього мультфільму «Які бувають пиріжки»
Звичайно, не все залежить від самої людини, оскільки сама людина лише елемент Вселенської системи, всього невелика його частинка. Однак, якщо ця частинка проявить відповідальну старанність і щире бажання, то результат вийде максимально можливо хороший в рамках параметрів стану системи на даний момент часу.
Простіше кажучи, якщо ви хочете нагодувати 2000 голодних чоловік, а продуктів є всього на 1 000 чоловік, то, як би ви не старалися, максимально можливий результат в даному випадку - 1000 чол. Навіть якщо вам вийде між усіма 2000 людина розділити їжу, то так - це буде 2000 чол, але не повноцінно нагодованих, а так, щоб придушити відчуття голоду.
Таким чином, якщо система на даний момент не дає вам можливості досягти бажаного результату, то вам доведеться йти на компроміси, як би ви не ухитрялися досягти бажаного. І тут важливо не обіграти самого себе. А то доведеться їсти горілі пиріжки.
Саме тому один з великих гуру бізнесу - Коносуке Мацусіта, говорив про базовий секрет успіху:
Якщо ви робите те, що слід робити,
та не робите того, що не слід,
ви ніколи не програєте.
Коносуке Мацусіта
та не робите того, що не слід,
ви ніколи не програєте.
Коносуке Мацусіта
І що цікаво, доля в цьому напрямку завжди допомагає. Випадковість - це знаки долі. Такий же знак долі як лінії на долонях руки: для нас вони можуть бути просто набором випадкових рисок, але для людини, що бачить - вони закономірні.
Всі випадковості - закономірні,
але не для випадкових поглядів.
Леонід С. Сухоруков
але не для випадкових поглядів.
Леонід С. Сухоруков
А Ф. Кафка говорив з цього приводу наступне:
«Випадковість існує лише в нашій голові, в нашому обмеженому сприйнятті. Вона - відображення кордонів нашого пізнання. Боротьба проти випадковості - завжди боротьба проти нас самих, боротьба, в якій ми ніколи не можемо стати переможцями.»
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам Зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Мы рекомендуем Вам Зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.