Починаємо складати наш календар вагітності. Змінюємо спосіб життя

Починаємо складати наш календар вагітності. Змінюємо спосіб життя


У нашому суспільстві вагітна жінка сприймається, як тимчасово хвора, і ніяк не зжити цей стереотип. Майбутнім мамам, дійсно, багато чого можна, але і обмежень чимало. А щоб малюк народився здоровим, середньостатистичній жінці потрібно з перших же днів після зачаття, а ще краще - до нього, змінити свій спосіб життя. Але яким чином?

1. Забути про шкідливі звички.

Відкриваючи свій календар вагітності, виключаємо в першу чергу алкогольні напої. І не треба слухати тих, хто стверджує, що стаканчик вина - це добре для підвищення гемоглобіну. Алкоголь в будь-яких кількостях - це отрута, тим більше для такого маленького, тільки що формуючого організму. Регулярне вживання алкоголю може призвести до серйозних патологій розвитку плоду.

Друга досить небезпечна звичка - це куріння. Є деякі медики, які запевняють, що завзятим курцям зовсім кидати курити необов'язково, можна тільки скоротити до мінімуму кількість викурених сигарет. Але навіть мінімальне потрапляння в кров нікотину та інших отруйних речовин може згубно впливати на плід. Не кажучи вже про те, що при курінні завжди організм матері, а значить і організм дитини, відчуває нестачу кисню - гіпоксію...

2. Потрібно навчитися правильно харчуватися і дотримуватися режиму дня.

Як не дивно, мало хто з нас не тільки не дотримуються цих правил, але й не знає як потрібно жити, щоб надовго зберегти хороше здоров'я і продовжити молодість. Для майбутніх ж мам ці правила важливі подвійно.

а) В щоденному раціоні повинні бути присутніми і жири, і білки, і вуглеводи. Джерелом жирів може стати вершкове, рослинне або оливкове масло, найкраще джерело вуглеводів - це овочі та фрукти, а білками організм забезпечить нежирне, варене м'ясо.

б) Необхідно багато пити. Якщо людина фізично активна, то вона повинна пити більше. Загалом, вагітна жінка повинна отримувати мінімум 1,5 літра рідини в день. У цю цифру ми включили всі перші страви у вигляді супів/борщів, овочі, фрукти і т. д. На жаль, досі багато лікарів рекомендують майбутнім мамам на великих термінах пити менше, нібито, щоб ниркам було легше і не з'являлися набряки. Насправді ж, зменшувати кількість рідини не треба і може бути навіть небезпечно. І з цього правила плавно випливає наступне.

в) Потрібно обмежувати в раціоні сіль. Саме вона призводить до затримки рідини, і внаслідок, веде до появи набряків. Їжу бажано не досолювати або робити це по-мінімуму, копченості потрібно виключити, також, як і малосольні огірки і помідори.

3. Навчіться жити в гармонії з собою і більше посміхайтеся.

Дослідниками давно доведено, що у життєрадісних жінок вагітність протікає набагато легше. Набагато приємніше буде записати в свій календар вагітності яку-небудь цікаву і веселу пригоду, ніж побачене в стаціонарному відділенні гінекології...

Думайте тільки про хороше, намагайтеся не помічати поганого, і ваш малюк обов'язково народиться здоровою, розумною і веселою людиною.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам Зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Добавить
Copyright © 2012-2017 при копіюванні матеріалів посилання на джерело обов'язкове