Необхідні аналізи при підготовці до вагітності

Необхідні аналізи при підготовці до вагітності


Багато хто знає, що під час очікування малюка, вагітній жінці необхідно здавати величезну кількість аналізів для підтвердження того, що вона носить здорову дитину. Але, поки, лише деякі замислюються, що для підвищення шансів на нормальну вагітність необхідно ще на етапі планування відвідати ряд лікарів.

1. Огляд і консультація у вашого лікуючого лікаря.

Як правило, рекомендується, щоб жінка повідомила свого лікуючого лікаря про намір завагітніти за 3 місяці до цього. Це пояснюється тим, що лікар може провести обстеження, в тому числі зробити мазок Папаніколау з шийки матки, переконатися, що жінка не приймає ніяких шкідливих ліків і багато іншого. Дуже важливо повідомити лікаря про все, що стосується попередніх вагітностей і захворювань, лікування або операцій.

2. Зробіть генетичний скринінг-тест.

Настійно рекомендується зробити аналіз крові до вагітності для виявлення генетичних захворювань. Ці тести досить зробити один раз, і їх результати будуть дійсні для всіх наступних вагітностей.

3. Зверніться за генетичною консультацією у разі необхідності.

Якщо є які-небудь випадки генетичного захворювання у Вашій сім'ї або в сім'ї Вашого чоловіка зверніться за консультацією до генетика.

4. Здайте необхідні аналізи на антитіла.

Проконсультуйтеся з Вашим лікарем або медсестрою медичного закладу з питання імунітету до краснухи і зробіть відповідне щеплення, якщо це необхідно. Крім того, рекомендується провести тест на антитіла до вітряної віспи і отримати відповідну вакцинацію. Не бажано вагітніти відразу після щеплення.

5. Зробіть додаткові аналізи.

У відповідності з вашою медичною історією і факторами ризику і за рекомендаціями лікаря, ви можете зробити аналіз крові на ЦМВ - цитомегаловірус, токсоплазмоз, гепатит В і С та ВІЛ.

6. Попросіть вашого гінеколога провести обстеження грудей.

7. Пройдіть ретельний стоматологічний огляд і лікування до настання вагітності.

Крім відвідування лікарів також не забувайте про власне здоров'я.

8. Правильно харчуйтеся.

Їжте різноманітну їжу, що містить всі групи продуктів харчування, вітамінів і мінералів. Уникайте тваринних продуктів харчування. Зменшіть споживання кави до мінімуму. Бажано утриматися від вживання алкоголю при плануванні вагітності.

9. Приймайте фолієву кислоту.

Значення фолієвої кислоти для запобігання дефектів нервової трубки і порушень було доведено в численних дослідженнях та її переваги незаперечні.

10. Уникайте впливу шкідливих речовин.

Ви повинні повідомляти будь-якого медичного працівника (медичної сестри, лікаря, лаборантів) про свій намір зачати дитину. Вам слід уникати рентгенівських променів, кинути палити. Будьте обережні з пестицидами та іншими речовинами, які можуть поставити під загрозу здоров'я плода.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам Зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Добавить
Copyright © 2012-2017 при копіюванні матеріалів посилання на джерело обов'язкове