«ФАБРИКА» ШЛУНКОВОГО СОКУ

За виразом Павлова, оперована тварина стає «невичерпною фабрикою» шлункового соку. Вона може виділяти через фістулу щодня 30-400, а іноді і до 700см3 шлункового соку без шкоди для самого здоров’я.

Можливість одержання натурального шлункового соку має і практичне значення. При деяких захворюваннях органів травлення лікарі радять приймати штучний шлунковий сік. Він містить соляну кислоту і фермент шлункового соку – пепсин, необхідний для перетравлення білків їжі. Штучний шлунковий сік, який одержують при удаваній годівлі способом Павлова, за своїми лікувальними властивостями значно вищий від штучного.

Павлов не відривав науку від життя. Він ніколи не забував, що найважливіше завдання фізіології – допомагати лікареві в боротьбі з хворобами. І нема нічого дивного, що в одній з кімнат фізіологічної лабораторії Інституту експериментальної медицини, де працював тоді Павлов, було організовано виробництво натурального шлункового соку для лікування хворих людей.

Вимоги на натуральний шлунковий сік почали надходити з усіх кінців країни. Багато людей, які мали хвороби шлунка, поліпшили своє здоров’я за допомогою натурального шлункового соку, добутого павловським методом.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам Зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Добавить
Copyright © 2012-2017 при копіюванні матеріалів посилання на джерело обов'язкове